previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

XIV Wystawa roślin i zwierząt - maj 2019r.

 

 

W tym roku szkolnym po raz 14 odbyła się w naszej szkole wystawa roślin i zwierząt. Wystawa cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Uczniowie z entuzjazmem deklarują chęć zaprezentowania swoich pupili, a potem z wielkim zapałem opowiadają o nich przed publicznością.

Publiczność  wnikliwie przyglądała się przyniesionym kotom, rybkom, szczurowi, śwince morskiej, psom i roślinom doniczkowym, aby następnie oddać głosy.
 
Najpiękniejszym zwierzęciem został szczur Julianny Lei, a najpiękniejszą rośliną storczyk należący do Julii Drąg.
Jury natomiast oceniało charakterystykę zwierząt i roślin.
Uznano, że najpiękniej opowiadał o swojej rybce Jakub Hahnewald-Flak, a najciekawszą charakterystykę rośliny wygłosił Michał Pawleta, który bardzo ciekawie przedstawił swoją ginurę.

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.