I oraz III miejsce naszych uczennic w gminnym konkursie recytatorskim - maj 2019r.

W piątek 24.05.19r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Komprachcicach, jak co roku, odbył się gminny konkurs recytatorski. Zadaniem uczniów było zaprezentowanie fragmentu prozy lub recytacja wybranego wiersza księdza Jana Twardowskiego. Gratulujemy Samancie Miensok zajęcia pierwszego miejsca oraz Juliannie Lei zdobycia trzeciego miejsca. Wszystkim uczennicom biorącym udział w konkursie dziękujemy za wkład pracy i godne reprezentowanie naszej szkoły.