previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

I oraz III miejsce naszych uczennic w gminnym konkursie recytatorskim - maj 2019r.

 

W piątek 24.05.19r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Komprachcicach, jak co roku, odbył się gminny konkurs recytatorski. Zadaniem uczniów było zaprezentowanie fragmentu prozy lub recytacja wybranego wiersza księdza Jana Twardowskiego. Gratulujemy Samancie Miensok zajęcia pierwszego miejsca oraz Juliannie Lei zdobycia trzeciego miejsca. Wszystkim uczennicom biorącym udział w konkursie dziękujemy za wkład pracy i godne reprezentowanie naszej szkoły.

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.