Wyjazd na spektakl teatralny - maj 2019r.

Dnia 14 maja 2019 roku uczniowie klas I–III razem z przedszkolakami mieli okazję wziąć udział w spektaklu teatralnym pt. „Dorotka w tęczy”, który miał miejsce w Szkole Muzycznej w Opolu. Tuż po dotarciu na miejsce wybraliśmy się na spacer wokół fontann na Stawku Barlickiego, następnie ruszyliśmy w dalszą drogę. Opowieść o przygodach Dorotki, wędrującej do krainy Oz dostarczyła dzieciom wiele radości, ale miała również wymiar naukowy, mianowicie przedstawiała problem zanieczyszczenia środowiska. Najzabawniejszą postacią okazała się być Czarownica, która najbardziej rozśmieszała całą widownię.