Dzień Matki i Ojca - maj 2019r.

Uczniowie naszej szkoły, chcąc uczcić piękne święto Dnia Matki i Ojca w sposób szczególny, zaprosili swoich rodziców do szkoły na uroczystość przygotowaną specjalnie dla nich. W czwartek 23 maja 2019 w naszej szkole odbyło się wielkie przedstawienie pt. „Jak mama tatę poznała”. Mieliśmy okazję poznać historię ukazującą ciąg poszczególnych zdarzeń z życia wziętych. Były piosenki, tańce, prezenciki, poczęstunek oraz ogromna dawka humoru. Zarówno uczniowie biorący udział w przedstawieniu jak i cała widownia świetnie się bawili. Każdej scenie towarzyszyło mnóstwo śmiechu i emocji. Dzieci włożyły w przygotowanie spektaklu mnóstwo serca, pracy i wysiłku. Było warto, by zobaczyć uśmiechnięte twarze rodziców, dumę w ich oczach i usłyszeć gromkie brawa. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy za rok na kolejną dawkę emocji.