previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Dzień Matki i Ojca - maj 2019r.

 

 

Uczniowie naszej szkoły, chcąc uczcić piękne święto Dnia Matki i Ojca w sposób szczególny, zaprosili swoich rodziców do szkoły na uroczystość przygotowaną specjalnie dla nich. W czwartek 23 maja 2019 w naszej szkole odbyło się wielkie przedstawienie pt. „Jak mama tatę poznała”. Mieliśmy okazję poznać historię ukazującą ciąg poszczególnych zdarzeń z życia wziętych. Były piosenki, tańce, prezenciki, poczęstunek oraz ogromna dawka humoru. Zarówno uczniowie biorący udział w przedstawieniu jak i cała widownia świetnie się bawili. Każdej scenie towarzyszyło mnóstwo śmiechu i emocji. Dzieci włożyły w przygotowanie spektaklu mnóstwo serca, pracy i wysiłku. Było warto, by zobaczyć uśmiechnięte twarze rodziców, dumę w ich oczach i usłyszeć gromkie brawa. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy za rok na kolejną dawkę emocji.

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead