previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Sztuki teatralne w wykonaniu uczniów naszej szkoły - maj 2019r.

 

 

W czwartkowe przedpołudnie sala gimnastyczna naszej szkoły przemieniona została w salę teatralną. Odbyły się tam trzy przedstawienia: "Dziady", "Żona modna" oraz "Tajemnica, która łączy serca", samodzielnie przygotowane przez uczniów klasy ósmej oraz uczennicę klasy piątej. Na spektakle przybyli uczniowie klas III-VII. Dziękujemy za wspaniałe i pouczające przedstawienia. 

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead