previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Noc pod namiotami - czerwiec 2019r.

 

W zeszły piątek uczniowie klasy VII spędzili noc pod namiotami. Jedną z atrakcji spotkania było ognisko i smażenie kiełbasek. Ponadto chłopcy i dziewczęta z latarkami bawili się w chowanego, wiele czasu spędzili na wspólnych rozmowach, żartach i zabawach na boisku. Jak co roku impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem.

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.