previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Dzień Chłopaka - wrzesień 2019

 

30 września to ważna data w corocznym harmonogramie szkolnych imprez. Tego dnia obchodzimy w szkole Dzień Chłopaka. Święto to jest coraz bardziej popularne wśród naszych uczniów - tego dnia dziewczyny wręczają chłopcom drobne upominki i składają życzenia. Tradycją stało się też już to, że w tym dniu chłopcy biorą udział w różnych ciekawych konkurencjach, w których wykazać się mogą swoją siłą, zaradnością i różnymi innymi talentami. W tym roku nasi chłopcy brali udział między innymi w zawodach na budowanie najwyższej wieży z chrupek kukurydzianych, odgadywanie warzyw i owoców po dotyku z zamkniętymi oczami czy najszybsze rozwiązywanie supełków na sznurowadle. Mogli także wykazać się swą sprawnością przenosząc w obu rękach butelki z wodą mając książkę na głowie. Najciekawszą konkurencją było jednak ubijanie piany z jajek. Niestety nie wszyscy chłopcy podołali temu trudnemu zadaniu. Niemniej jednak, wszyscy w tym dniu z radością i uśmiechem uczestniczyli w przygotowanych dla nich atrakcjach. Wszystkim chłopakom z naszej szkoły życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji ich święta.

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead