previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

WARSZTATY Z DORADZTWA ZAWODOWEGO - listopad 2019

 

8 LISTOPADA W NASZEJ SZKOLE ODBYŁY SIĘ WARSZTATY Z DORADZTWA ZAWODOWEGO, W KTÓRYCH BRALI UCZNIOWIE KLASY 7 i 8.

W RAMACH SPOTKANIA PROWADZONEGO PRZEZ DORADCÓW ZAWODOWYCH Z MOBILNEGO CENTRUM INFORMACJI ZAWODOWEJ UCZNIOWIE ANALIZOWALI SWÓJ POTENCJAŁ ZAWODOWY (SWOJE UMIEJĘTNOŚCI PRACY W GRUPIE, POZNAWALI SWOJE MOCNE I SŁABE STRONY, SWOJĄ KREATYWNOŚĆ) ORAZ INNE UMIEJĘTNOŚCI, O KTÓRYCH SAMI NIE WIEDZIELI.

Uczniowie byli bardzo zadowoleni z przebiegu warsztatów, a przede wszystkim z własnej pracy.

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead