previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

WARSZTATY GRY NA BĘBNACH - grudzień 2019

 

Z okazji mikołajek gościliśmy w naszej szkole niezwykłego gościa, którym był Pan Adam Mościcki - multiinstrumentalista związany między innymi z zespołem Maleo Reggae Rockers. W zajęcia, w których mieliśmy okazję uczestniczyć nie brakowało zabaw i gier rytmicznych i koordynacyjno-ruchowych oraz oczywiście podstaw rytmiki i techniki gry na bębnach djembe, oraz conga. Pan Adam ciekawie opowiadał nam o instrumentach, na których gra oraz zaprezentował nam także swoje niezwykłe umiejętności bębniarskie, tym samym zarażając nas swą pasją. Wszystkim uczestnikom warsztatów towarzyszyła niepowtarzalna energia i radość, która z całą pewnością  rozbudziła w naszych uczniach zamiłowanie do dalszego muzykowania.

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead