previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

„ Christmas crackers” - grudzień 2019

 

Dzieci naszej szkoły zaangażowały się w zbiórkę odzieży oraz słodkości dla potrzebujących na święta. Uczniowie w klasach IV – VIII przygotowywali w Adwencie słodkie upominki tzw. „ Christmas crackers”. W małym ale jakże jednoczącym geście powstało wiele dobra i radości. Klasa VIII wykazała się zdolnościami cukierniczymi piekąc i ozdabiając smakowite pierniczki, które zagoszczą na jednym ze stołów świątecznych w jednym z ośrodków pomocy rodzinie, gdzie pojadą nasze dary.

Bardzo się cieszymy z otwartych serc naszych dzieci i chęci pomocy innym:)

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead