„ Christmas crackers” - grudzień 2019

Dzieci naszej szkoły zaangażowały się w zbiórkę odzieży oraz słodkości dla potrzebujących na święta. Uczniowie w klasach IV – VIII przygotowywali w Adwencie słodkie upominki tzw. „ Christmas crackers”. W małym ale jakże jednoczącym geście powstało wiele dobra i radości. Klasa VIII wykazała się zdolnościami cukierniczymi piekąc i ozdabiając smakowite pierniczki, które zagoszczą na jednym ze stołów świątecznych w jednym z ośrodków pomocy rodzinie, gdzie pojadą nasze dary.

Bardzo się cieszymy z otwartych serc naszych dzieci i chęci pomocy innym:)

Please publish modules in offcanvas position.