previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Coraz bliżej święta… - grudzień 2019r.

 

W piątek 20 grudnia tuż przed naszymi wigiliami rodzinnymi obyła się wigilia naszej całej rodziny szkolnej, na której obecne było całe Grono Pedagogiczne na czele z Panem Dyrektorem, Pracownikami szkoły, Księdzem Proboszczem oraz wszyscy uczniowie.

Spotkanie wigilijne uświetniły również suto zastawione stoły potrawami wigilijnymi, które szybko znikały ze stołu w tej świątecznej  atmosferze przy dźwięku kolęd.

Jednak spotkanie przy stole wigilijnym było poprzedzone pięknym, wymownym przedstawieniem Bożonarodzeniowym, które oprócz tradycyjnych treści pokazało nam tradycje świąteczne z różnych krajów europejskich. Jasełka wymagały solidnego przygotowania dzieci do występu, jednak 4 tygodnie  przygotowań nie poszły na marne. Tegoroczne przedstawienie zyskało spore uznanie widowni, która gromkimi brawami oraz ciepłymi  nagrodziła naszych szkolnych aktorów, z czego ogromnie się cieszymy!   Z czego ogromnie się cieszymy! Oby przesłanie pokoju, które niesie Jezus narodzony, towarzyszyło nam na co dzień.

 

Z okazji zbliżających się świat Narodzenia Pana - Dyrekcja, Nauczyciele oraz Pracownicy szkoły pragną złożyć najserdeczniejsze życzenia:

„Aby w tę Betlejemską Noc, Noc szczęśliwego rozwiązania

wszystko Wam się rozplątało- węzły, konflikty, powikłania.

Oby się wszystkie trudne sprawy rozkręciły jak supełki,

a własne ambicje i urazy zaczęły śmieszyć jak kukiełki.

Oby Anioł podarł każdy szkolny i osobisty dramat,

a Boże dziecię obdarzyło pełnią swoich łask.” 

Błogosławionych świąt oraz Szczęścia w Nowym Roku!

 

 

 

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead