previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

DZIEŃ CHŁOPAKA - wrzesień 2020

 

30 września w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z okazji tego święta zorganizowany został w szkole Dzień Krawata.  Tego dnia uczniowie, którzy założyli krawat byli zwolnieni z odpowiedzi ustnej. Wszyscy podeszli do zadania bardzo energicznie i ambitnie. Chłopcy ubrani w krawat prezentowali się naprawdę elegancko. Ich samodzielnie przygotowane krawaty były bardzo kolorowe i profesjonalnie wykonane. Żeńska cześć społeczności szkolnej miała trudny orzech do zgryzienia wybierając najpiękniejszy krawat. Ostatecznie w plebiscycie na najpiękniejszy własnoręcznie wykonany krawat nagrodę odebrał Mateusz Skrzipczyk z klasy IV, a drugie miejsce zajął Dawid Gonsior z klasy V. Ten dzień był wyjątkowo radosny dla całej szkolnej społeczności.