previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Rozpoczęcie roku szkolnego - wrzesień 2016

 

W czwartek 1 września 2016 r. po ponad dwumiesięcznej wakacyjnej przerwie ponownie spotkaliśmy się w murach naszej szkoły. Wypoczęci uczniowie i uśmiechnięci nauczyciele, wszyscy razem z radością otworzyliśmy nowy rok szkolny. Był to ponadto, niezwykle ważny dzień dla sześciorga najmłodszych uczniów szkoły, którzy z rąk dyrektora odebrali rogi obfitości, poznali swoją nową wychowawczynię i nowych kolegów z klasy. Nowy rok szkolny zapowiada się w naszej szkole bardzo ciekawie. Pan Dyrektor zapowiedział wszystkim obecnym na uroczystym apelu moc atrakcji i wrażeń, które czekają na naszych uczniów w rozpoczynającym się roku szkolnym 2015/16. Będą to miedzy innymi wycieczki i ciekawe zajęcia pozalekcyjne w ramach projektu "Kolekcjonerzy wiedzy-mistrzowie eksperymentów", w którym nasza szkoła bierze udział. Ponadto, na uczniów czekają różnorodne imprezy, spotkania z ciekawymi ludźmi, zajęcia warsztatowe. O wszystkich tych wydarzeniach będziemy oczywiście informować na ramach naszej strony internetowej.

  

 

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52 Domecko 46-070 Komprachcice
  • tel./fax. 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead