JoomlaTemplates.me by BlueHost Reviews

Rozpoczęcie roku szkolnego - wrzesień 2016

 

W czwartek 1 września 2016 r. po ponad dwumiesięcznej wakacyjnej przerwie ponownie spotkaliśmy się w murach naszej szkoły. Wypoczęci uczniowie i uśmiechnięci nauczyciele, wszyscy razem z radością otworzyliśmy nowy rok szkolny. Był to ponadto, niezwykle ważny dzień dla sześciorga najmłodszych uczniów szkoły, którzy z rąk dyrektora odebrali rogi obfitości, poznali swoją nową wychowawczynię i nowych kolegów z klasy. Nowy rok szkolny zapowiada się w naszej szkole bardzo ciekawie. Pan Dyrektor zapowiedział wszystkim obecnym na uroczystym apelu moc atrakcji i wrażeń, które czekają na naszych uczniów w rozpoczynającym się roku szkolnym 2015/16. Będą to miedzy innymi wycieczki i ciekawe zajęcia pozalekcyjne w ramach projektu "Kolekcjonerzy wiedzy-mistrzowie eksperymentów", w którym nasza szkoła bierze udział. Ponadto, na uczniów czekają różnorodne imprezy, spotkania z ciekawymi ludźmi, zajęcia warsztatowe. O wszystkich tych wydarzeniach będziemy oczywiście informować na ramach naszej strony internetowej.