JoomlaTemplates.me by BlueHost Reviews

Święto Pluszowego Misia - listopad 2016

 

Światowy dzień pluszowego Misia to święto, które już na stałe zagościło w naszym szkolnym kalendarzu imprez. Pluszowym miś to bowiem największy przyjaciel wszystkich dzieci, także uczniów naszej szkoły. W 2016 roku święto pluszowego misia wypadało w piątek 25 listopada i właśnie wtedy uczciliśmy je w naszej szkole. W tym dniu każdy mógł przynieść do szkoły swojego ulubionego pluszaka. W czasie przerw wszyscy bawili się przy dźwiękach muzyki ze swoimi misiami tańcząc z nimi w kółku lub w parach. Odbyła się także parada misiów oraz inne konkurencje, które jak widać na załączonych zdjęciach bardzo podobały się dzieciom. Oprócz zabaw ruchowych w dniu pluszowego misia odbyły się dwa konkursy, w których wziąć udział mogły wszystkie chętne dzieci z naszej szkoły.

O wynikach konkursu przeczytajcie w zakładce: " Konkursy szkolne i akcje"