previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Mikołajkowy wyjazd do Wrocławia - grudzień 2016

 

Uczniowie klas 4-6 wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę do Wrocławia. Naszym celem było zwiedzenie Auli Leopoldina oraz Wieży Matematycznej w Muzeum Uniwersytetu Wrocławskiego. Kolejnym punktem wyprawy był Aquapark, a wieczorem udaliśmy się na jarmark bożonarodzeniowy. Tegoroczne mikołajki nasi uczniowie spędzili aktywnie i w bardzo przyjemnej, przedświątecznej atmosferze.

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52 Domecko 46-070 Komprachcice
  • tel./fax. 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead