JoomlaTemplates.me by BlueHost Reviews

Mikołajki i warsztaty gitarowe - grudzień 2016

 

6 grudnia to jeden z najbardziej wyczekiwanych przez wszystkie dzieci dni w roku. A wszystko  to z powodu Św. Mikołaja i przynoszonych przez niego prezentów. Również i w naszej szkole w tym dniu zawitał ten miły gość. Dzieci z oddziału przedszkolnego mimo iż troszkę przestraszone wyglądem świętego chętnie wyciągały rączki po przygotowane dla nich paczuszki. Uczniowie szkoły natomiast by dostać paczkę musieli zaśpiewać przygotowaną przez siebie piosenkę lub wyrecytować wierszyk. Nikomu to zadanie nie sprawiła większych trudności. Wszyscy obdarowani zostali paczkami mikołajkowymi. Samorząd uczniowski by dodatkowo podkreślić  wyjątkowość tego dnia dla wszystkich dzieci ze szkoły i przedszkola zorganizował warsztaty gitarowe. Prowadzącym warsztaty był Pan Łukasz Fojtar- muzyk i instruktor gitary. Pan Łukasz przywiózł ze sobą dwie gitary: akustyczną i elektryczną, brzmienie której we wszystkich wzbudziło ogromny zachwyt. Każdy chętny uczeń mógł spróbować swoich sił grając na gitarze klasycznej i akustycznej. Pan Łukasz w interesujący  sposób przedstawił nam wiele wiadomości na ten gitary, czym bez wątpienia zainspirował wielu naszych uczniów do podjęcia nauki gry na tym instrumencie.