previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Niesamowite jasełka, kiermasz świąteczny - grudzień 2016

 

Niesamowite jasełka, pokazy artystyczne przedszkolaków oraz uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Domecku – to wszystko miało miejsce w niedzielę 18 grudnia. W straży odbyła się impreza bożonarodzeniowa połączona z jarmarkiem świątecznym przygotowanym przez rodziców. Przy wspólnym stole rodziny i przyjaciele szkoły mogli skosztować  wyśmienitych wypieków świątecznych, zjeść kiełbaski z ogniska oraz skosztować wielu innych smakołyków. Spotkaniu towarzyszyła ciepła, pełna radości atmosfera. 

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52 Domecko 46-070 Komprachcice
  • tel./fax. 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead