previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Konkurs na najładniejszą świąteczną dekorację klasy - grudzień 2016

 

W grudniu Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na najpiękniejszą świąteczną dekorację klasy. Konkurs miał na celu uświadomienie uczniom odpowiedzialności za sale lekcyjne, zmotywowanie ich do dbałości o swoje miejsce pracy, a także stworzenie przyjemnej, świątecznej atmosfery w szkole. Wszystkie klasy wraz z wychowawcami bardzo odpowiedzialnie podeszły do wykonania tego zadania. Przez pierwsze dwa tygodnie grudnia uczniowie wraz z nauczycielami, a także czasami przy pomocy rodziców dekorowały klasy, zwracając szczególną uwagę na elementy związane ze świętami Bożego Narodzenia. W klasach zaroiło się od aniołków, reniferów, kolorowych lampek i łańcuchów. Sale lekcyjne wyglądały przepięknie i każda z klas została uhonorowana dyplomem.

Klasa I otrzymała dyplom za najpiękniejszą choinkę.

Klasa II otrzymała dyplom za najpiękniejszą dekorację wiszącą. 

Klasa III otrzymała dyplom za najpiękniejszą gazetkę świąteczną.

Klasa IV otrzymała dyplom za najpiękniejszą dekorację okna.

Klasa V otrzymała dyplom za najbardziej kolorową świąteczną dekorację klasy.  

Klasa VI otrzymała dyplom za największy wkład własnej samodzielnej pracy nad dekoracją świąteczną klasy. 

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52 Domecko 46-070 Komprachcice
  • tel./fax. 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead