JoomlaTemplates.me by BlueHost Reviews

Konkurs na najładniejszą świąteczną dekorację klasy - grudzień 2016

 

W grudniu Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na najpiękniejszą świąteczną dekorację klasy. Konkurs miał na celu uświadomienie uczniom odpowiedzialności za sale lekcyjne, zmotywowanie ich do dbałości o swoje miejsce pracy, a także stworzenie przyjemnej, świątecznej atmosfery w szkole. Wszystkie klasy wraz z wychowawcami bardzo odpowiedzialnie podeszły do wykonania tego zadania. Przez pierwsze dwa tygodnie grudnia uczniowie wraz z nauczycielami, a także czasami przy pomocy rodziców dekorowały klasy, zwracając szczególną uwagę na elementy związane ze świętami Bożego Narodzenia. W klasach zaroiło się od aniołków, reniferów, kolorowych lampek i łańcuchów. Sale lekcyjne wyglądały przepięknie i każda z klas została uhonorowana dyplomem.

Klasa I otrzymała dyplom za najpiękniejszą choinkę.

Klasa II otrzymała dyplom za najpiękniejszą dekorację wiszącą. 

Klasa III otrzymała dyplom za najpiękniejszą gazetkę świąteczną.

Klasa IV otrzymała dyplom za najpiękniejszą dekorację okna.

Klasa V otrzymała dyplom za najbardziej kolorową świąteczną dekorację klasy.  

Klasa VI otrzymała dyplom za największy wkład własnej samodzielnej pracy nad dekoracją świąteczną klasy.