Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2016/2017

KONKURSY POZASZKOLNE

  

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

 

PRZEDMIOTOWE KONKURSY WOJEWÓDZKIE

 język niemiecki – III miejsce w gminie Aleksander Pawleta

język polski – I miejsce w gminie Mateusz Leja

język angielski - III miejsce w gminie Mateusz Leja

matematyka – II miejsce w gminie Natalia Gogolok, Aleksander Pawleta

DIECEZJALNY KONKURS WIEDZY RELIGIJNEJ ŻAK 2017

 finaliści Karolina Skrzipczyk i Aleksander Pawleta

MIĘDZYGMINNY KONKURS ŁADNEGO PISANIA 

 II miejsce Karolina Skrzipczyk

wyróżnienie Mateusz Leja 

WARTO POZNAĆ… WYWIAD Z CIEKAWĄ OSOBĄ – KONKURS WOJEWÓDZKI

 I miejsce Michał Litwiniec

wyróżnienia: Angelika Miensok, Wiktoria Garbiec, Mateusz Leja

MIĘDZYSZKOLNYM KONKURS RECYTATORSKI POEZJI KS. JANA TWARDOWSKIEGO

I miejsce- Mateusz Leja

GMINNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

I miejsce - Jakub Hahnewald-Flak

II miejsce - Bartosz Świerc

GMINNY KONKURS "OPOWIADANIE-STOP NISKIEJ EMISJI"

I miejsce- Bartosz Bara

wyróżnienie: Dawid Gonsior i Arkadiusz Pekar

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE

KONKURS   „ JESIENNE NUTKI ”

I miejsce Samanta Miensok

wyróżnienie  Zuzanna Waliczek

wyróżnienie  Jakub Hahnewald – Flak

II miejsce: Julia Liguda

Wyróżnienia: Natalia Gogolok, Julia Drąg, Paulina Nierobisz,

Karolina Skrzipczyk, Damian Urzędowski

KONKURS   PIOSENKI BOŻONARODZENIOWEJ w języku niemieckim

III miejsce Samanta Miensok

FESTIWAL KOLĘD W KOMPRACHCICACH

laureatka Samanta Miensok

OPOLE, MOJE MIASTO MAŁY OPOLANIN – konkurs plastyczny

 wyróżnienie Mateusz Leja, Aleksander Pawleta, Seweryn Krawczyk, Michał Pawleta 

"RODZINA W GRODZIE OPOLAN" konkurs organizowany przez MDK w Opolu

 wyróżnienie Karolina Skrzipczyk 

„OPOLE, MOJE MIASTO. MAŁY OPOLANIN” konkurs rodzinny „Choinka bożonarodzeniowa”

wyróżnienie Bartosz Bara

wyróżnienie Bartosz Świerc

OPOLE, MOJE MIASTO MAŁY OPOLANIN   przedstawienie teatralne

 I miejsce uczniowie z klas 4-6

WOJEWÓDZKI FESTIWAL ARTYSTYCZNY "LIŚĆ DĘBU"

 II miejsce Samanta Miensok

XXVI WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ W KORFANTOWIE

 III miejsce Samanta Miensok

FESTIWAL PIOSENKI "PIOSENKA Z SERDUSZKIEM" W TUŁOWICACH

Wyróżnienie Samanta Miensok

WOJEWÓDZKI FESTIWAL TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ W MOSZNEJ

reprezentowanie gminy Samanta Miensok

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY "ZWIERZAKI"

laureat Mateusz Leja

 

ZAWODY SPORTOWE

BADMINTON INDYWIDUALNY chłopcy etap gminny

I miejsce Bartosz Blachucik

II miejsce Emanuel Bryla 

BADMINTON INDYWIDUALNY dziewczęta etap gminny

II miejsce Samanta Miensok 

BADMINTON INDYWIDUALNY chłopcy etap powiatowy

I miejsce Bartosz Blachucik

II miejsce Emanuel Bryla 

BADMINTON INDYWIDUALNY dziewczęta etap powiatowy

II miejsce Samanta Miensok

TURNIEJ W „DWA OGNIE”

 II miejsce drużyna w składzie: S. Miensok, H. Pawleta, B. Świerc, K. Toporek 

UNIHOKEJ ETAP GMINNY I miejsce chłopców 

Drużyna w składzie: Czech Piotr, Hankus Adam, Kasik Piotr, Leja Mateusz, Litwiniec Michał, Pawleta Michał

UNIHOKEJ ETAP GMINNY II miejsce dziewczyn

 Drużyna w składzie: Drąg Julia, Gogolok Natalia, Liguda Julia, Miensok Angelika, Nierobisz Paulina, Skrzipczyk Karolina 

HALOWA PIŁKA NOŻNA I miejsce chłopców

 Drużyna w składzie: Czech Piotr bramkarz, Hankus Adam, Leja Mateusz, Litwiniec Michał, Pawleta Michał, Sanetra Aleksander.  

Najlepszym zawodnikiem został Adam Hankus. 

DWA OGNIE II miejsce drużyna mieszana

 Drużyna w składzie: Miensok Samanta,  Pawleta Helena, Skrzipczyk Karolina, Słota Aleksandra, Hankus Adam, Pekar Arkadiusz, Świerc Bartosz, Toporek Krzysztof , Urzędowski Damian 

BADMINTON DRUŻYNOWY etap gminny

 II miejsce Piotr Czech, Michał  Pawleta

III miejsce Aleksander Pawleta, Michał Litwiniec 

BADMINTON DRUŻYNOWY finał powiatowy

 II miejsce Piotr Czech, Michał  Pawleta 

BADMINTON DRUŻYNOWY finał wojewódzki

 VII miejsce Piotr Czech, Michał  Pawleta, Mateusz Leja 

BADMINTON INDYWIDUALNY dziewczyny etap gminny

 I miejsce Karolina Skrzipczyk

II miejsce Samanta Miensok 

BADMINTON INDYWIDUALNY chłopcy etap gminny

 II miejsce Adam Hankus 

BADMINTON INDYWIDUALNY dziewczyny finał powiatowy

 I miejsce Karolina Skrzipczyk

II miejsce Samanta Miensok 

BADMINTON INDYWIDUALNY chłopcy etap gminny

 II miejsce Adam Hankus 

TENIS STOŁOWY DRUŻYNOWY III miejsce dziewczyny etap gminny

 Drużyna w składzie: Natalia Gogolok, Angelika Miensok, Julia Liguda 

TENIS STOŁOWY DRUŻYNOWY III miejsce chłopcy etap gminny

 Drużyna w składzie: Piotr Czech, Michał Pawleta, Mateusz Leja, Aleksander Sanetra

WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI BADMINTONIE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW U9

III miejsce- Bartosz Blachucik

GMINNE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE

II miejsce w rzucie piłeczką palantową - Franciszek Litwiniec

III miejsce w skoku w dal - Oliver Weber

III miejsce w rzucie piłeczką palantową - Bartosz Blachucik

III miejsce w rzucie piłeczką palantową - Paulina Nierobisz 

III miejsce w biegu na 60 metrów - Samanta Miensok

II miejsce w skoku w dal : Kinga Pawleta

II miejsce w biegu sztafetowym 4x 60m. - Julianna Leja, Samanta Miensok, Kinga i Helena Pawleta

II miejsce w biegu na 600m - Mateusz Leja

III miejsce w biegu na 600m - Aleksander Sanetra

MINI PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW

IV miejsce w 1/2 półfinału powiatowego 

MINI PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW - ETAP GMINNY

I miejsce

MIĘDZYWOJEWÓDZKI TURNIEJ JUDO -KATEGORIA WAGOWA 44 KG

 III miejsce Damian Urzędowski

  

KONKURSY SZKOLNE

 

Konkurs plastyczny na słownik obrazkowy angielsko-polski

KATEGORIA I-III

I miejsce: Samanta Miensok

Wyróżnienia: Bartosz Bara i Julia Strzępek

KATEGORIA IV-VI

I miejsce: Karolina Skrzipczyk

Wyróżnienia: Angelika Miensok i Michał Litwiniec

 

Konkurs na najpiękniejsze angielskie imię dla pluszowego misia zorganizowany z okazji Święta Pluszowego Misia

I miejsce - Bartosz Bara

Wyróżnienia: Bartosz Świerc, Paweł Wicher, Julia Liguda

 

Konkurs na najpiękniejszą dekorację świąteczną klasy

Klasa I otrzymała dyplom za najpiękniejszą choinkę.

Klasa II otrzymała dyplom za najpiękniejszą dekorację wiszącą.

Klasa III otrzymała dyplom za najpiękniejszą gazetkę świąteczną.

Klasa IV otrzymała dyplom za najpiękniejszą dekorację okna.

Klasa V otrzymała dyplom za najbardziej kolorową świąteczną dekorację klasy.

Klasa VI otrzymała dyplom za największy wkład własnej samodzielnej pracy nad dekoracją świąteczną klasy.

 

Konkurs na najpiękniejszą eko- marzannę

KATEGORIA I-III

I miejsce: Jakub Hahnewald-Flak

Wyróżnienie: Dawid Gonsior

KATEGORIA IV-VI

I miejsce: Aleksandra Słota

Wyróżnienie: Karolina Skrzipczyk i Julia Drąg

Nagroda specjalna:

Samanata i Angelika Miensok -rodzeństwo

 

Konkurs talentów

I miejsce: Zuzanna Waliczek

II miejsce: Marco Schemainda

III miejsce: Grupa kabaretowa z klasy VI w składzie: Michał Pawleta, Julia Liguda, Wiktoria Garbiec

 

Konkurs na najpiękniejszą flagę kraju Europy

KATEGORIA I -III

I miejsce: Zuzanna Waliczek

II miejsce: Jakub Hahnewald- Flak

III miejsce: Emanuel Bryla

KATEGORIA IV -VI

I miejsce: Seweryn Krawczyk

II miejsce: Adam Hankus

III miejsce: Paweł Zapała

 

Konkurs wiedzy o św. Bracie Albercie

KATEGORIA KLAS I-III

I miejsce - Victoria Bedus

II miejsce - Bartosz Świerc

KATEGORIA KLAS IV-VI

I miejsce - Wiktoria Garbiec

II miejsce - Aleksander Pawleta

III miejsce - Paweł Zapała

 

Konkurs "Matematyk Roku"

Zwycięzca Seweryn Krawczyk

 

Konkurs fotograficzny "Przyłapani  na czytaniu"

I miejsce - Adam Hankus

 

Konkursy organizowane z okazji Dnia Ziemi

Najpiękniejszy opis zwierzęcia przygotował  Dominik Merta

Najpiękniejszy opis rośliny przygotował Bartosz Bara

Najpiękniejsze zwierzę na Wystawę Roślin i Zwierząt przyniosła  Michał Pawleta i Angelika Miensok

Najpiękniejszą roślinę na Wystawę Roślin i Zwierząt przyniósł Marcin Lisek

 

Eliminacje szkolne do Konkursu Pięknego Czytania

Klasa 1 Jakub Hahnewald – Flak

Klasa 2 Bartosz Blachucik

Klasa 3 Bartosz Świerc

 

Eliminacje szkolne Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

Zwycięzcami etapów szkolnych poszczególnych konkursów przedmiotowych zostali:

 

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

Mateusz Leja

 

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Aleksander Pawleta

Natalia Gogolok

 

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Mikołaj Nowiński

Aleksander Pawleta

Mateusz Leja

 

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZYRODNICZY

Mateusz Leja

 

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

Aleksander Pawleta

Natalia Gogolok