Uwaga!!! Konkurs ,,Przyłapani na Czytaniu''

Konkurs na najciekawsze angielskie imię dla misia - listopad 2016

Z okazji obchodzonego w naszej szkole corocznie Święta Pluszowego Misia samorząd szkolny oprócz zabaw przygotował dla dzieci dwa konkursy z nagrodami.

Wszyscy uczniowie naszej szkoły przez cały tydzień poprzedzający dzień pluszowego misia brali udział w konkursie na "Najciekawsze angielskie imię dla pluszowego misia". Nagrodą w konkursie był pluszowy miś, który wyeksponowany był na szkolnym korytarzu i dla którego to właśnie imię trzeba było wymyślić. W konkursie tym wzięła udział bardzo duża liczba dzieci. Skrzynka kontaktowa samorządu uczniowskiego wypełniona była kuponami konkursowymi z proponowanymi angielskimi imionami dla pluszaka. Ostatecznie konkurs wygrał i nagrodę główną otrzymał : BARTOSZ BARA  z klasy I. Nazwa zaproponowana przez Bartka to "Teddy Eddie". Wyróżnienia w tym konkursie otrzymali również: PAWEŁ WICHER  z klasy II, BARTOSZ ŚWIERC z klasy III i JULIA LIGUDA z klasy VI.

Ponieważ święto pluszowego misia to okazja dla wszystkich uczniów aby przynieść do szkoły swojego ulubionego pluszaka, zorganizowany został także konkurs na "Najładniejszy opis pluszowego misia". W konkursie mogły wziąć udział osoby, które chciały w ciekawy sposób przestawić nam historię swojego pluszaka. W konkursie na "Najładniejszy opis pluszowego misia" zwyciężył JAKUB HAHNEWALD-FLAK z klasy I, a wyróżnienie zdobyła ZUZANNA WALICZEK  z klasy II.

Wszystkim zwycięzcom w konkursach zorganizowanych z okazji Dnia Pluszowego Misia gratulujemy i zapraszamy do wspólnej zabawy przy następnych rozgrywkach.

Konkurs Wiedzy Religijnej - ŻAK 2017

19 października 2016 roku odbył się etap szkolny Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej „Żak 2017”. Temat konkursu to: „Świadectwo wiary w Chrystusa”. Wzięło w nim siedmiu chętnych uczniów naszej szkoły. Uczniowie wykazywali się znajomością dziewięciu rozdziałów Dziejów Apostolskich

Dwoje uczniów uzyskało ponad 75 % punktów możliwych do zdobycia i zakwalifikowało się do etapu rejonowego. Należą do nich: Karolina Skrzipczyk z klasy czwartej oraz Aleksander Pawleta z klasy szóstej. Serdecznie im gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w zgłębianiu Słowa Bożego.