previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

UWAGA KONKURS!!!

 

Regulamin konkurs na najpiękniejszy kalendarz adwentowy

 

Adresaci konkursu:

uczniowie klas I-VIII szkoły podstawowej  w Domecku

Cele konkursu:

- pobudzanie uczniów do kreatywności i twórczości,

- rozwijanie uzdolnień plastycznych,

- zachęcanie do pozytywnej rywalizacji i rozwijania swoich ambicji.

Opis konkursu

Kalendarz adwentowy to tradycja, zgodnie z którą dzieci 1 grudnia otrzymują kalendarz z 24 okienkami/przegródkami, zawierającymi drobne niespodzianki. Okienka są ponumerowane i każdego dnia dziecko może otworzyć tylko jedno okienko. Kalendarz ma umilić dzieciom czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.

Forma konkursu

Uczniowie wykonują kalendarz adwentowy  uwzględniając 24 okienka/ przegródki/ pojemniczki itp. i ich numerację. Poszczególne „okienka” kalendarza nie muszą zawierać  zawartości. Technika pracy jest dowolna.                                                                                                                                                                                  

Kryteria szczegółowe:

- dowolna forma plastyczna oraz format.

- każdy uczestnik może przygotować tylko jedną pracę,

- pracę proszę podpisać na odwrocie imieniem, nazwiskiem i klasą autora.

Termin i miejsce składania prac

Pracę należy złożyć do 29 listopada 2018 roku u pani Magdaleny Koszyk lub w pokoju nauczycielskim

Komisja konkursowa oceniając prace uczniów weźmie pod uwagę następujące kryteria:

 - zgodność pracy z tematem,

- pomysłowość i oryginalność ujęcia tematu,

- estetykę i technikę wykonania pracy.

Postanowienia ogólne:

 - konkurs rozwiązany zostanie podczas Jarmarku Mikołajkowego 2.12 w szkole

- prace ocenianie będą w dwóch kategoriach: uczniowie klas I-III i uczniowie klas IV-VIII

 - po rozwiązaniu konkursu praca przechodzi na własność autora,

- prace zostaną one zaprezentowane na szkolnej wystawie pokonkursowej,

- w przypadku nieprzewidzianych sytuacji, nieujętych regulaminem, decyzję podejmuje organizator konkursu.

 

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.