Samorząd uczniowski 2019/2020

Jeśli masz dużo pomysłów, chęć do pracy
na rzecz szkoły i uczniów zgłoś się do nas i pomóż nam tworzyć szkolną rzeczywistość.

Pamiętajcie,

SAMORZĄD UCZNIOWSKI TWORZĄ

WSZYSCY UCZNIOWIE KLAS IV – VII.

Ty, Twoje koleżanki i koledzy – wszyscy  macie prawo angażować się w jego prace – niezależnie od tego, czy pełnicie funkcje w samorządzie klasowym lub szkolnym czy po prostu macie ciekawy pomysł na działanie w szkole lub poza nią.

Działając w samorządzie uczniowskim wpływacie na to, co dzieje się w szkole, macie szansę lepiej się zintegrować, rozwijacie swoje zainteresowania i kreatywność, wzbogacacie ofertę imprez szkolnych, możecie znaleźć dobry sposób na spędzanie wolnego czasu, uczycie się współpracy w grupie i zdobywacie nowe, cenne doświadczenia.

W wyniku przeprowadzanych wyborów do samorządu uczniowskiego wyłoniono zarząd samorządu na roku szkolny 2019/20:

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego:

Julia Drąg z klasy VIII

Zastępca:

Samanta Miensok z klasy VI

Opiekunami SU zostały Panie: Magdalena Sulikowska i Sabina Drąg.

Wszystkim gratulujemy i życzymy owocnej współpracy.