JoomlaTemplates.me by BlueHost Reviews

Zaproszenie na uroczystość zakończenia roku szkolnego

 

 

,, Jak powstaje miód '' - warsztaty w pasiece w Chmielowicach - czerwiec 2017

 

Dnia 07.06.2017r. uczniowie wyjechali do Pasieki w Chmielowcach na zajęcia edukacyjne „ jak powstaje miód”. Na miejscu pszczelarze opowiedzieli uczniom o życiu pszczół, ich pracy i ogromnej roli pszczół w środowisku. Dzieci poznały także budowę ula, wiedzą już, jak powstaje miód, co to są plastry miodu i do czego służą takie urządzenia jak wirówka, miodarka.

 

 

Czytaj więcej...

Dzień Dziecka - czerwiec 2017

 

1 czerwca 2017 r. uczniowie naszej szkoły z okazji Dnia Dziecka wyjechali do Parku Rozrywki DREAMPARK w miejscowości Ochaby Wielkie w województwie śląskim. Wycieczka organizowana była przy współpracy nauczycieli szkoły wraz z radą rodziców. Park rozrywki, który odwiedziliśmy skrywał w sobie wiele interesujących niespodzianek.  Jedną z pierwszych atrakcji, którą zwiedziliśmy wraz z przewodnikiem był Park Miniatur.

 

 

Czytaj więcej...

Dzień Mamy i Taty w naszej szkole - maj 2017

 

W szkole podstawowej w Domecku odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Matki i Dziecka. Zaproszeni goście mogli wysłuchać piosenek wierszy a przede wszystkim życzeń jakie składały Im ich pociechy. Z okazji rodziców święta powstał pierwszy w dziejach szkoły zespół muzyczny, który zagrał utwór oraz sto lat dla Kochanych rodziców.

 

 

Czytaj więcej...