previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Andrzejki - listopad 2017

 

Zgodnie z tradycją, ostatnie dni listopada to w naszej szkole czas zabaw i wróżb andrzejkowych. Imprezę corocznie przygotowuje samorząd uczniowski. Andrzejki są doskonałą okazją do wspaniałej zabawy, a jednocześnie dobrą sposobnością by przybliżyć uczniom tradycję i obrzędy ludowe. Dyskoteka andrzejkowa przygotowana dla uczniów klas IV-VII przebiegała w znakomitej atmosferze pełnej wróżb i magii. Podczas zabawy nie zabrakło tradycyjnych wróżb związanych  z laniem wosku. Uczniowie próbowali także poznać imię swojej przyszłej miłości. Całą imprezę uświetniała świetna muzyka, nad którą czuwali chłopcy z klasy VII. Na uczniów młodszych klas czekały wróżby przygotowane przez piątoklasistów. Uczniowie klasy V wykazali się niezwykłą kreatywnością i przebrali się za wróżki i czarowników. Zadbali również o odpowiednią dekorację sali wróżb. Dzieci mogły dowiedzieć się, miedzy innymi jaki prezent niedługo dostaną, kim zostaną w przyszłości, a także gdzie pojadą z klasą na wycieczkę. Zabawne przepowiednie dostarczały dzieciom mnóstwo radości i uśmiechu, co z pewnością sprawi, że na dzień ten na długo pozostanie w ich pamięci.

 

  • Publiczna Szkoła Podstwowa w Domecku ul. Opolska 52
  • 077 4646-176
  • pspdomecko@o2.pl
  • Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do analizy statystycznej ruchu oraz dopasowania wyglądu i treści strony do potrzeb internautow. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. © 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomLead